2017 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri her sene farklı ve özgün tasarımlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Senenin trendlerini daha mütevazi bir şekilde içeren tesettür abiye modelleri, genel itibariyle kullanılacak olan yere göre sade çizgilerden daha yoğun ve gösterişli çizgilere doğru ilerlemektedir. 2017 tesettür abiye modelleri arasında senenin trend renkleri olan kırmızı, pembe ve metal tonlarının yanında bordo, siyah, beyaz ve petrol yeşilinin hakimiyeti göze çarpmaktadır. Kumaş seçimlerinde tafta, şifon, tül, ipek gibi farklı tercihlere yer verilmektedir.
2017 tesettür abiye modelleri baş örtüleri işlemeli seçeneklerden başka elbise bölümü işlemeli ve sade bir başörtüsü kullanımıyla da kombinlenebilmektedir. Tesettür abiyeler genel itibariyle uzun ve etek bölgesi genişleyerek aşağıya inen stillere sahiptir. Balık etek formlarının da bulunduğu 2017 tasarımlarında abiyeler pilili seçeneklere de sahiptir.

2017 tesettür abiye modelleri, üzerine yapılan titiz işlemlerle de ön plana çıkmaktadır. Abiye modellerinde dantel ve güpür kullanımı oldukça yaygındır. Yaz dönemi abiyelerinde ise şifon bolca kullanılan bir seçenektir. Aynı zamanda abiye modelleri içerisinde kollarda valon kullanımı göze çarpmaktadır. 2017 senesinin cesaret trendi tesettürlerde kendini renk alternatifleri biçiminde göstermektedir. Alev almış formlarda görünen renk geçişli abiyeler bu senenin moda ürünleridir. Standart ürünlerden memnun kalmayacak olan kişiler için üretilen tasarım tesettür abiyeler arasından beğendiğiniz modelleri kendinize göre kombinleterek tekrar diktirmeniz mümkündür. 2017 seçenekleri arasında özellikle metal rengi elbiseler dikkat çekmektedir.

İlk Yorumu Sİz Yapın