2017 Uzun Abiye Elbise Modelleri

Özel günlerde, davetlerde, düğünlerde ve daha birçok ortamda abiye elbise modelleri kadınların en büyük yardımcısıdır. Bu gibi günlerde şıklık yarışında olan kadınlar, birbirinden farklı ve güzel uzun abiye elbise tercihleriyle ön plana çıkacaklardır. Öte yandan uzun abiye elbise modelleri arasından her zevke uyan bir abiye elbise bulmak mümkündür. Uzun elbise modelleri genel itibariyle uzun boylu bayanlarda daha iyi durmaktadır. Ancak bazı modeller kısa boylu bayanları da olduklarından daha uzun gösterme özelliği taşıyacaktır. 2017 uzun elbise modelleri sezonun renkleri olan pembe, kırmızı ve metalik tonlarla tasarlanmış modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geçtiğimiz yılların nude akımları bu sene yerini daha cesur çizgilere bırakırken 2017 uzun abiye modelleri de bu cesaret akımından etkilenmiştir. Derin yırtmaçlar ve sırt dekoltelerinin yanı sıra 2017 abiyeleri, payet, pul, inci gibi işlemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ürünlerdir. Özellikle güpür dantel kullanımı bu sene itibariyle abiye modellere geri gelmektedir.

Farklı aksesuarlar ve ayakkabı ile tamamlanan 2017 uzun abiye modelleri, yaz dönemi için uçuşan hafif şifon kumaşlarla kullanılırken, tül detaylı dekolteler de sezonun trendleri arasında yer almaktadır. Püskül modası geçerliliğini yitirmekle birlikte üretilen bazı abiyeler de hala etkisini görmek mümkündür. Özellikle renklerde çarpıcı tonların harmanlanması ve çiçekli desenler şık kullanımlarla 2017 abiyelerde yer bulmaktadır. Uzun abiye seçimlerinde metalin tonları adeta üzerine metalden elbise giymişçesine gerçekçi bir kullanımla 2017 elbiselerinde yer bulmaktadır.

İlk Yorumu Sİz Yapın