İstanbul Ferroli Servis

Ülkemizde sunulmakta olan birçok servis olanağı sayesinde günlük hayatta kullanmakta olduğumuz cihazların bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Tüm bu işlemleri hem uygun fiyatlı hem de profesyonel bir şekilde uygulatmak istiyorsanız Ferroli Servis ekibi ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer alan güçlü kadrosu ile beraber ekip arkadaşlarımız size de profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyacaktır. Ferroli Servis, bünyesinde birçok farklı marka ve modele uyumlu olarak geliştirmiş olduğumuz yedek parçalar sayesinde orjinaliyle birebir uyumlu parça değişim işlemleri yapılıyor.

İstanbul Ferroli Servis İçin Tıklayın

Üstelik uygulamış olduğumuz işlemler sonrasında bir yıl boyunca size garanti veriyoruz. Böylece ekip arkadaşlarımızla beraber çalıştıktan sonra aynı parçalarda problemler meydana gelecek olursa bizi arayabilir ve herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden yeniden bakım onarım işlemlerini yapmak için işlemleri başlatabilirsiniz.

Aynı zamanda teknik destek almak için de 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere ne zaman ihtiyacınız olursa yardımcı olabilmek adına aktif olarak çağrı merkezimiz çalışmaya devam ediyor.

İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve elde ettiğimiz mutlu müşterilerin yorumları hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alma şansına da sahipsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile sizleri de mutlu müşterilerimizin arasında görmekten dolayı mutluluk duyarız.

İlk Yorumu Sİz Yapın