Toshiba Klima ve Tv Servis Merkezi Açıldı!

Firmamız Özel Toshiba Servis faaliyet hayatına başladığı ilk günden bu yana dünya elektronik devi Toshiba’nın ürünlerini tercih etmiş ve bu ürünleri kullanırken yaşanan tüm teknik servis ihtiyaçları için her geçen gün kendisini geliştirmektedir. Uzman ekibimiz ile hep daha iyi hizmet vermeyi benimseyen ve bunu başaran, insanların kafasındaki sıkıntılı teknik servis ön yargısının karşısında kalitesi ile duran bir kuruluş olarak faaliyette bulunmaktayız.

Güvenebileceğiniz işinin ehli profesyonel teknik kadromuz ile son derece hızlı hizmet sağlamakta, tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Yedek parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanarak ürün bütünlüğünü korumak bizim için oldukça önemlidir. Garantili servis hizmeti vererek servis süreci sonrasında da hizmetinin arkasında duran, hızlı servis imkanı ile sizin işinizi daima kolaylaştıran ve 7/24 aktif müşteri telefon hattı ile her zaman yanınızda olan Özel Toshiba Servis, teknik süreçlerde son teknoloji ekipmanlar ile Toshiba kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Bu sayede özel servis hizmeti Toshoba kalitesini aratmamakta ve Toshiba kullanıcıları servis konusunda problem yaşamaktan kurtulmaktadır. Güler yüzlü müşteri destek ekibimiz sayesinde sorularınıza cevap alabileceğiniz gibi zamanı son derece verimli kullanan ekibimiz sayesinde aynı gün servis hizmeti gibi önemli bir hizmeti daha sizler için sağlamaktayız. Firma olarak ilk günden beri edinmiş olduğumuz ilkelerimize sadık kalmakta ve müşteri portföyümüzü her geçen gün daha da genişletmekteyiz. Özel Toshiba Servis sizlere her konuda yardımcı olmaya devam etmektedir.

Web sitemiz: http://www.toshiba-servis.org

İlk Yorumu Sİz Yapın